USD:  25.79  26.07   EUR:  29.31  29.95

Украинцы выбирают краткосрочные депозиты в иностранных банках

24.03.2014 13:15
К таким банкам относится Идея Банк, входящий в одну из наибольших финансовых групп Европы - Getin Holding S.A.

на правах рекламы

Ситуація на українському банківському ринку стабілізується, темпи відтоку депозитів сповільнились в Центральній та Західній частині України, дана тенденція спостерігається і в східних регіонах. Населення та бізнес адаптуються до нових умов роботи банків та НБУ.  Сьогодні клієнти банків, вкладаючи свої кошти, надають перевагу короткостроковим депозитам. Потенційні клієнти з особливою обережністю та ретельністю обирають фінансові установи для розміщення та збереження своїх заощаджень.

У відповідь на сьогоднішню ситуацію більшість банків пропонують вищі відсоткові ставки по короткострокових та безстрокових депозитах. Але клієнти обирають банки з іноземними інвестиціями та ті, що належать до великих міжнародних фінансових структур.

"До таких банків належить ПАТ "Ідея Банк", який входить до однієї з найбільших фінансових груп в Європі. Банк, пропонує не лише привабливі ставки до 25% в гривнях за депозитом "Мегаприбуток+ онлайн", а й гарантії збереження вкладів, забезпечені європейською стабільністю", -  розповідає Голова Правління ПАТ "Ідея Банк" Андрій Рязанцев. - "Адже Ідея Банк є  частиною однієї з найбільших європейських фінансових груп - Getin Holding S.A., вартість активів якої становлять понад 16 млрд. євро". Фінансова Група працює в Росії, Україні, Білорусії та країнах Євросоюзу. Отже, банк завжди може розраховувати на значну фінансову та ресурсну підтримку материнської групи. Крім цього, Ідея Банк працює на українському ринку вже 25 років, з 1999 року його депозитні вклади захищені членством Банку у Фонді гарантування вкладів.

Актуальними на сьогодні  серед банківських продуктів є також депозити з вільним управлінням коштів. Наприклад серед клієнтів Ідея Банку найбільшою популярністю користуються депозити "50%/50%" та "Вільні кошти". Особливість цих депозитів полягає в тому, що клієнт може знімати та поповнювати депозит при потребі, не втрачаючи нарахованих відсотків. "Депозит 50%/50%" дозволяє клієнтам вільно користуватися половиною коштів розміщених на депозиті, заробляючи при цьому до 20% річних в гривнях. Інших 50% клієнт може розмістити під базову ставку. Що стосується депозиту  "Вільні кошти", то тут клієнт може вільно знімати всю суму. При цьому обмежень по сумі немає, а  ставка за цим депозитом в Ідея Банку, ймовірно, найкраща на ринку.

"Вище перелічені  депозити гарантують стабільний дохід, що не пов"язаний із необхідністю дотримання повного строку знаходження коштів на вкладному рахунку", - коментує  Андрій Рязанцев. -  "Для більшості  клієнтів банків, які пам"ятають негативний досвід попередніх криз та зважають на сьогоднішню ситуацію, це є важливим критерієм для вибору Банку при  розміщенні коштів на депозитному рахунку".

Довідка

Ідея Банк працює в Україні на основі ліцензії НБУ №96 від 04.11.2011.

Теги:
Печать
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter

Добавление комментария означает Ваше согласие с Правилами комментирования.

Комментарий будет удален, если:

  • пропагандирует ненависть, дискриминацию по расовому, этническому, половому, религиозному, социальному признакам, содержит оскорбления, угрозы в адрес других участников обсуждения, конкретных лиц или организаций, нарушает любые применимые нормы права;
  • распространяет персональные данные третьих лиц без их согласия;
  • преследует коммерческие цели, содержит спам, рекламную информацию, ссылки на сторонние ресурсы;
  • содержит обсценную лексику и её производные, а также намёки на употребление лексических единиц, подпадающих под это определение
  • комментатор выдает себя за сотрудника сайта, автора и т.п.
  • по иным причинам (в случае если модератор считает это необходимым)

Если Вам кажется, что эти Правила слишком строги и/или жестоки - воздержитесь от написания комментариев на этом ресурсе.

blog comments powered by Disqus

Новости партнеров