USD:  26.16  26.48   EUR:  32.12  32.71

Каталог : Бизнес-школы

Киево-Могилянская Бизнес Школа

Адрес головного офиса:
Киев, ул. Волоская 8/5, 4 корпус НаУКМА, 4 этаж
Телефоны:
(044) 490 6635, 425 7779
Директор, главный управляющий:
Александр Саврук, декан kmbs
Регион:
Киев
Internet-сайт:
http://www.kmbs.ua
E-mail:
team@kmbs.com.ua

Києво-Могилянська Бізнес Школа [kmbs] – школа для лідерів, орієнтованих на якісні зміни, заснована в 1999 році при Києво-Могилянській Академії - одному з найстаріших університетів Східної Європи. kmbs відома у міжнародній спільноті бізнесу та бізнес-освіти як якісна та самобутня школа думки, як школа з підготовки трансформаційних лідерів.

Ключові особливості

Сучасні знання. Викладачі-практики та запрошені гості kmbs  – досвідчені менеджери провідних українських і між­народних компаній. Ми співпрацюємо з основними компаніями і бізнесом-школами Західної Європи, Америки, Азії: Kellogg School of Management [США], China Europe International Business School [Китай], INSEAD [Франція]  та ін. Найкращі викладачі-практики цих закладів, а також успішні українські професіонали є авторами та викладачами kmbs.  У межах навчальних програм здійснюються міжнародні  навчальні тури до  Малайзії та Сінгапуру, США та Канади, Індії та Китаю, що дозволяє слухачеві дізнатися про світові бізнес-практики та адаптувати їх до  реалій  українського середовища.

Ситуаційні вправи kmbs. Значну увагу під час навчання в kmbs приділено вивченню кейсів, розроблених на основі діяль­ності сучасних компаній, які працюють в Україні й на світових ринках.

Найкращий досвід. Усі програми містять практичні приклади від успішних компаній, надають можливість структурувати власний досвід під час навчання, створюють платформу для обміну досвідом із колегами та генерації ідей під час практичних завдань і обговорень.

Інноваційність. Програми пропонують найновіші знання, погляди та тенденції в менеджменті; зміст програм оновлюється щорічно; викладачі kmbs та запрошені гості викори­стовують інноваційні методи викладання, а kmbs постійно впроваджує найсучасніші методики навчання.

Новости партнеров