UA

ЗАРЕЄСТРУЙ ДРУГА І ВИГРАВАЙ ДВА Samsung GALAXY S4

19.03.2014, 09:46
ЗАРЕЄСТРУЙ ДРУГА І ВИГРАВАЙ ДВА Samsung GALAXY S4 - Фото
37839_image_large.jpg

на правах рекламы

З 11 березня 2014 року "Ідея Банк" дає можливість своїм клієнтам, які користуються системою дистанційного обслуговування "Ideabank Online", виграти сучасний смартфон Samsung GALAXY S4. Для цього клієнту потрібно запросити свого друга чи знайомого зареєструватися у системі інтернет-банкінгу "Ідея Банк". Якщо друг чи знайомий переможе в конкурсі та виграє телефон, той хто запросив його користуватися систему інтернет-банкінгу теж отримає смартфон.

Щоб стати учасником акції клієнту банку потрібно здійснити декілька простих дій:

Розіслати посилання-запрошення для безкоштовної реєстрації друзям та знайомим у будь-який спосіб через соціальні мережі чи електронною поштою!

Якщо друг зареєструється у системі "Ideabank Online" та здійснить будь-яку операцію в системі (поповнить мобільний, оплатить за інтернет, відкриє депозит тощо) – він автоматично стає учасником розіграшу смартфонів Samsung GALAXY S4!

Розіграш сучасного смартфону відбудеться в кінці терміну акції серед всіх клієнтів, які стали користувачами системи інтернет-банкінгу "Ідея Банку" з 11 березня. Клієнт, який запросив скористатися системою інтернет -банкінгу свого знайомого чи друга, і ця людина стала переможців розіграшу, теж отримає смартфон. Отже, чим більшій кількості друзів та знайомих Ви розкажете про акцію, тим більші Ваші шанси виграти Samsung GALAXY S4.

Зазначимо, що система інтернет-банкінгу "Ideabank Online" є однією з найбільш функціональних систем дистанційного керування коштами фізичних осіб серед українських банків. Вона відрізняється високим рівнем зручності та безпеки, дозволяє здійснювати більшість фінансових операцій не відвідуючи установ банку. Сьогодні система дозволяє дистанційно відкривати і поповнювати депозити, погашати кредити, дає можливість здійснювати регулярні платежі та платежі з відкладеною датою. Окрім цього, завдяки спеціально розробленому інтерфейсу клієнти мають можливість користуватися послугами інтернет-банкінгу "IdeaBank Online" на пристроях із сенсорним екраном, просто з планшетів та смартфонів.

Отже, сервіс інтернет-банкінгу "Ідея Банку" дозволяє керувати банківськими рахунками 24 години 7 днів на тиждень в режимі реального часу з будь-якої точки світу. Система побудована з використанням найкращого досвіду вітчизняних та іноземних систем дистанційного обслуговування банківських клієнтів, за що тільки у минулому році отримувала відзнаку в номінації "Львів – інноваційний" та перемогу у номінації "Банк – лідер по впровадженню Інтернет-банкінгу" міжнародного конкурсу "Банк року – 2013".

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Вакансии
Больше вакансий
Администратор системы
Киев Региональная газовая компания
Операційний менеджер
Киев Медіа холдинг Ligamedia
Разместить вакансию

Комментарии

Последние новости